Hakkımda

5 Ekim 2011 Çarşamba

LYONESS ŞİKAYET VE RESMİ EVRAKLAR


LYONESS CASHBACK CARD  HAKKINDAKİ ŞİKAYETLER


Lyoness hakkında şikayetler ,lyoness nedir ? , lyoness üyelik , lyoness güvenilir mi ? , lyoness yasal mı ? , lyoness yorumları vb. konularda sorular sorabilir ve cevaplar alabilirsiniz

Lyoness
’in Türkiye ekonomisine katkıları yavaş yavaş görülmeye başlarken , bu devasa yapılanmadan korkan ve yanlış ifadelerle kötülemeye başlayanlar ortaya çıkmış.

Lyoness Türkiye olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda , insanlardan lyoness sistemi hakkında internet üzerinde çeşitli karalama yazılarının olduğunu öğrendik. Bunlardan başlıcaları ;

Lyoness sisteminin , lions kulubü ile bağlantılı olduğu
Lyoness sisteminde , sadece ekip liderlerinin kazandığı , yeni üyelerin hiçbir zaman kazanamayacağı şeklinde idi. Bu söylemleri birkaç kişiden duyunca internet üzerinde ufak bir araştıma yaptım. Bazı network marketing sitelerinde bilinçli şekilde ” lyoness’i karalayıp , çözümün kendi site yada sistemlerinde olduğu” şeklinde yazılar yayınlanmış.

Sistemlerine yada alt yapılarına bu kadar güvenen firma yada sistemlerin böyle tezgahlara girmeleri son derece etik olmayan bir durumdur. Lyoness alışveriş topluluğu sistemini eleştirirken gerçek veriler ile konuşmak en doğru olanıdır. Şimdi sırası ile suçlamalara cevap verelim.
 

1. Lyoness sisteminin , lions kulubü ile bağlantılı olduğu ; konusu sadece isim telafuzunda olan benzerlikten ibarettir. Lyoness ismi şirketin kurucusu Hubert Freidl ‘ın mitolojiye olan merakı sonucu seçilmiş bir isimdir. Lions kulübü ile yada bunların uzantıları ile alakası yoktur. Yapılan iş tümü ile ” çamur at , izi kalsın “ mantığının sonucudur.

Lyoness üyeliklerinin duraksaması ve  lyoness’in Türkiye’deki gelişimini sekteye uğratmak için yapılan çalışmalardan sadece biridir. Eğer Lyoness’in yahudi yada lions’larla ilgisi varsa , buyursunlar belge ile insanlara sunsunlar.

2. Lyoness sisteminde , sadece ekip liderlerinin kazandığı , yeni üyelerin hiçbir zaman kazanamayacağı ; bu durum ise daha önce kendi yaptıkları sistemden çok farklı , herkesin adalet çerçevesinde kazançların elde edildiği bu şahane sistemi özümseyemediklerinden kaynaklı bir safsatadır.

NEDEN LYONESSE GÜVENELİM DİYEN ARKADAŞLARIN DİKKATİNE :

1-ŞİRKETiMiZ , MALiYE BAKANLiGiNiN, YURT DiSi MENSEiLi FiRMALAR KANUNU SÖZLESME METNiNi iMZALAYAN VE GÜVENCE iSTiMDAT BEDELi YASASi GEREGiNCE , YERiNE GETiRiLEN HUKiKi YÜKÜMLÜLÜKLER YÖNERGESi iLE iLGiLi YÜZ SAYFALiK KLASOR METNi iMZALAYARAK MALiYE BAKANLiGiNA TESLiM ETMiSTiR.

2- iSTANBUL TiCARET SiCiL ODASi KAYiTLi OLAN FiRMAMiZ AYNi ZAMANDA, MiLLi PiYANGO iDARESiNE DE KAYiTLiDiR.

3-SiRKETiMiZiN BÜTÜN HESAPLARi MERKEZ BANKASi KONTROLUNDA BiR BLOKE HESAPTADiR.

4-HESAP HAREKETLERi MALiYE BAKANLiGi TARAFiNDAN SÜREKLi KONTROL EDiLMEKTE VE KAYiT YAPiLAN ÜYELERiN SÖZLESMELERi MALiYE BAKANLiGiNA GÖNDERiLMEKTEDiR.

5-FİRMAMiZ AYNi ZAMANDA TÜKETiCi HAKLARi KORUMA KANUNU GEREGiNCE , DÖRT ADET MÜFETTiS TARAFiNDAN DENETLENMEYi KABUL EDEN TEK YABANCi FiRMADiR. SiRKETiN MERKEZ BiNASiNDA TÜKETiCi HAKLARi KURUMUNUN BiR ADET BÜROSU BULUNMAKTADiR.TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİİSTANBUL TİCARET ODASI KAYIT BELGESİ
TÜRKİYE TİCARET SİCİL GAZETESİ

MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ VERGİ LEVHASI
İSTANBUL TİCARET ODASI KAYDI


Network marketing sistemlerinde ; bir lider ve onun ekibinde kurulu bir topluk vardır. Aslan payını her zaman piramitin üstündeki alır ve alttaki üye, ürün almak , kotaları doldurmak gibi meşgalelerle uğraşmaktadır. Lyoness topluluğunda ise en yeni üyeden tutunda , ekip liderlerine kadar herkes kazanmaktadır.

Çünkü lyoness deki benzersiz pozisyon yerleşimi özelliği ile her üye sisteme eşit şartlarda başlar. Ve sistemden eşit şartlarda gelirler elde edebilir. Ancak klasik network sisteminde her zaman en üstteki daha fazla kazanmaktadır. Üstelik lyoness bir network sistemi olmasına karşın kesinlikle marketing değildir. Yani ürün satışı ve pazarlaması yoktur. Doldurmanız gereken alım kotaları yoktur. Diğer sistemlerden bu kadar ayırıcı özelliklere sahip olan bir alışveriş topluluğunu bu suçlamalarla karalamak doğru değildir. .1 yorum:

  1. Hepiniz sahtekarsiniz yalan dolan içinde dolaşan insanların kazandığı bir ekmek parasını dahi göz koyan insanları nasıl dolandiririz hesabı yapan bir firmasiniz

    YanıtlaSil